تابلومغازه
در حالی که گزینه های زیادی برای تابلوهای برجسته فناوری پیشرفته وجود دارد که از تصاویر سه بعدی ، نور پس زمینه و نئون استفاده می کند ، گاهی اوقات ممکن است یک ظاهر کلاسیک ارجح تر باشد در این صورت تابلو کریستالی میتواند انتخاب مناسبی باشد. در حقیقت ، شما قادر به استفاده از این گزینه نخواهید بود و قادر نخواهید بود از این گزینه برای تجارت خود استفاده کنید. غالباً مشاغلی که انتخاب می کنند علائم ساعات روز خود را روشن نمی کنند.
گفته می شود ، ترکیبی مناسب با شانه کردن هر دو سبک یافت می شود که علائم غیر روشن چهره اصلی بازار را تشکیل می دهد ، در حالی که برای مثال می توانید از گزینه های روشن استفاده شده در داخل و در فضای داخلی استفاده کنید. ما در طیف گسترده ای از مواد و سبک های طراحی شده برای همه نوع مشاغل هیچ نشانه ای روشنایی تولید نمی کنیم. آلومینیوم ، و فوم ، و بسیاری دیگر ، تمام پایه های ممکن در نشانه جدید و روشن نشده شما نیست. همراه با انتخاب گسترده نامه ها ، طراحی شما فقط با تصورات شما محدود می شود و تیم ما بیشتر از این که تصمیم نهایی مهم را برای شما بدست آوریم خوشحال است
هتل ها ، رستوران ها ، مراکز خرید و بسیاری از مشاغل دیگر. در حالی که همانطور که گفته شد از آن نمی توان برای اهداف تجاری استفاده کرد ، حتی پس از ساعات نور روز نیز نمی توان از آن برای اهداف تجاری استفاده کرد. علاوه بر این ، یک علامت ساده و بدون روشن می تواند به ایجاد تأثیرات مهم اول کمک کند ، به خصوص اگر تجارت شما مصرف کنندگان بالاتری را هدف قرار دهد. این محصول ممکن است تحت شرایط خاصی باشد و ممکن است در دسترس بودن چنین محصولاتی تحت تأثیر این واقعیت باشد که این محصول ممکن است برای یک هدف خاص مورد استفاده قرار گیرد.
به عنوان مثال ، بسیاری از مغازه های تخصصی کوچک ، این گزینه را انتخاب می کنند ، به ویژه در مناطقی که مملو از میراث محلی و یا فرهنگ محلی باشند. زیبایی این است که البته هیچ نشانه ای از روشنایی هنوز هم برای مشتریان بالقوه هر دو منطقه قابل توجه و جذاب نیست. در اصل ، چنین انتخابی برای علائم شما می تواند یک تصویر حرفه ای و درجه یک به شما بدهد که به زودی مشتریان را به سمت خود جلب می کند.