تابلو مغازه
تابلو سازی هخامنش

تابلو مغازه

دنیای کسب و کار و تجارت راههای مختلفی برای معرفی  و تبلیغ فعالیت خود به مردم دارد تابلو ها به شکل شگفت انگیزی دنیای تبلیغات را دگرگون کردند. یکی از هوشمندانه ترین روش های تبلیغات استفاده از تابلوها برای معرفی کار و حرفه می باشد. تابلو مغازه به عنوان نماینده ای برای کار و حرفه شما می باشد. توجه به چگونگی استفاده از این  ابزار تبلیغاتی به پیشرفت شما در این دنیای با رقابت کمک می کند. تابلو ها در کنار سادگی باید یک معرفی خوب  از داخل مغازه داشته باشند. نیاز به تبلیغات مفید و کاربردی با استفاده از تابلو مغازه انقلاب بزرگی در طراحی آن بوجود آورده است.برای اینکه یک تابلو شما بتواند تبلیغات را به بهترین شکل انجام دهد این نکته اهمیت دارد که با طراحان با تجربه در این زمینه مشاوره داشته باشید.  تابلو مغازه با توجه به نوع مواد استفاده شده در تهیه حروف و خود تابلو نمونه های متفاوتی دارد که طبیعتا این تفاوت در جنس موادی که تابلو از آن تهیه می شود بر روی قیمت آن نیز تاثیرگذار است.

سازنده تابلو های مغازه با بهترین متریال و کیفیت

تابلو سازی هخامنش

تابلوهای تبلیغاتی فروشگاه را می توان به راحتی با توجه به نیازهای نام تجاری برای هر بخش از جمله کالای فروشگاه تابلوهای راهنما برای سالن ها ، صفات مغازه های فست فود، تابلوهای مهمان نوازی، نشانه های هتل و رستوران فستیوال و نشانه های مغازه های عمومی تطبیق داد.

تابلو مغازه با توجه به نوع مواد استفاده شده در تهیه حروف و خود تابلو نمونه های متفاوتی دارد که طبیعتا این تفاوت در جنس موادی که تابلو از آن تهیه می شود بر روی قیمت آن نیز تاثیرگذار است.

 انواع متفاوت تابلو مغازه

1 – تابلو چلنیوم

این نمونه تابلو ها ترکیبی از جنس آلومینیوم و ورق های پلکسی هستند و کیفیت بالایی دارند. ترکیب جالب  آن با هنر این تابلو ها را خاص تر کرده است. این تابلو ها نیز نمونه ای متنوعی دارند از جمله: تابلو چلنیوم کریستالی، تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم پانچ شده

2- تابلو استیل

ترکیب اصلی مواد استفاده شده در تهیه این تابلوها از جنس استیل براق می باشد و در دو رنگ  طلایی و نقره ای قابل تهیه است.

3- تابلو حروف برجسته

در این نمونه تابلو ها حروف برجسته از جنس و کیفیت های متفاوت روی بخش اصلی تابو که می تواند تنوع زیادی در جنس داشته باشد کار می شود.

 • تابلوفلزی

این نمونه تابلو ها شباهت زیادی به تابلوهای استیل دارند اما جنس اصلی تابلو از ورقه های فلزی می باشد.

 • تابلو مغازه لاس وگاسی

این نمونه از تابلوها با استفاده از رنگ های تند و گرم و همچنین نورپردازی با لامپ های بزرگ ساخته می شود. از این نمونه تابلو ها در مکان هایی که خارج از شهر هستند و دید کافی  ندارند کاربرد فراوانی دارد.

 • تابلو مغازه از جنس نئون پلاستیکی

این نمونه تابلوها از جنس پلاستیک است و برای نورپردازی در آن از لامپ های نئون استفاده می شود.

یکی از اقتصادی ترین تابلو ها این نمونه است. انعطاف بالای تابلو فلکسی و امکان تغییر در طراحی آن آن را پرطرفدار کردهه است

 • تابلو لایت باکس

این نمونه تابلو ها مثل یک جعبه نورانی هستند که جنس اصلی آنها از ترکیب فلز، پلاستیک و چوب می باشد.

10- تابلو پولکی

در تهیه و ساخت این تابلوها  شکل ها به صورت پولک تهیه می شود و روی تابلو قرار می گیرد.وزش  باد باعث می شود که این تابلوها جلوه زیبایی داشته باشند

نکات مهم در طراحی ونصب  تابلو مغازه

به همان اندازه  که طراحی تابلو مغازه مهم است ، دقت در نصب آن در جایی که بیشتر دیده شود نیز دارای اهمیت می باشد.  این نکات شامل:

 • دقت در محل نصب تابلو با در نظر گرفتن اندازه تابلو و نوع دید تابلو
 • انتخاب عکس و طرح مناسب برای تابلو
 • انتخاب عنوان وموضوع مناسب برای تابلو

توجه به این نکات به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن یک هزینه مناسب و معقول بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید.

تابلو مغازه و کاربرد آن

هرتابلوی تبلیغاتی هویت شغل فروشگاه یا مغازه شما به بشمار میرود. اگر شما یک فروشگاه یا مغازه ای داشته باشید قطعا برای معرفی حرفه شغل فروشگاه یا مغازه خود برای سردرب فرروشگاه نیاز به نصب یک تابلوی تبلیغاتی دارید. که بستگی به ایده و نظر خود شما دارد که از چه نوع متریال متناسب به حرفه شغل فروشگاه اجرا کرد.

اگردر یک تابلوی تبلیغاتی تمام اصول و قواعد شامل طراحی ، گرافیک و متریال متناسب با کالای مورد فروش فروشگاه یا مغازه به درستی رعایت شود می توان گفت تا سال ها در ذهن مخاطب ماندگار خواهد شد. و راهی برای پیشرفت در کسب و کار شمااست و می توان گفت نصب یک تابلوی تبلیغاتی راهی برای بهتر دیدن شمااست.

تابلوسازی یکی از صنعت‌های مهم در کسب و کار شما به شمارمی رود.

هنگامی که رقابت شدید است ، مهمترین نکته این است که نام و برند خود را به جمعیت نشان دهد و یک برند برای مغازه و فروشگاه خود ایجاد کنید یک تصویر برند قوی برای مشتریان بالقوه شما ایجاد می کند.

تابلوهای تبلیغاتی فروشگاه را می توان به راحتی با توجه به نیازهای نام تجاری برای هر بخش از جمله کالای فروشگاه تابلوهای راهنما برای سالن ها ، صفات مغازه های فست فود، تابلوهای مهمان نوازی، نشانه های هتل و رستوران فستیوال و نشانه های مغازه های عمومی تطبیق داد.

تابلوهای جلوی فروشگاه و حروف برجسته یکی از محبوب ترین تابلوهای مغازه هستند. حروف برجسته با 50 نوع متریال شامل حروف برجسته چلنیوم ، حروف استیل ، حروف پلکسی و حروف الماسی و… یک راه حل بی علامت هزینه ای با حداقل اختلال نصب را ارائه می دهند و می توانند با گرافیک و طراحی یا وینیل کاملا سفارشی شوند. تابلوی ساخته شده یک راه عالی برای نشان دادن نام تجاری شما می باشند و می توانند برای روز و شب تاثیر بیشتری داشته باشند.

مزایای استفاده از تابلو مغازه برای تبلیغات

بدون شک استفاده از تابلو مغازه برای تبلیغات مزایای بسیاری داردکه عبارتند از:

 • بهتر دیده شدن کسب وکار شما
 • معرفی فعالیت شما به صورت خلاصه و مفید
 • بازاریابی مناسب برای تجارت شما

 معایب استفاده از تابلو مغازه برای تبلیغات

طراحی و نصب تابلو اگر درست و اصولی انجام شود یک بازاریاب مناسب برای هر فعالیتی می باشد.اما گاهی اوقات اشتباهاتی ساده باعث می شود تا نتیجه بازاریابی آنچه ما می خواهیم نباشد.چند مورد از اشتباهات رایج در این مورد عبارتند از:

 • نصب تابلو در مکان اشتباه
 • استفاده از شکل های و متن های طولانی و نامناسب برای معرفی کار و حرفه
 • استفاده از طراحی نامناسب
 • انتخاب رنگ نامناسب با طرح کار و فعالیت