تابلو نقشه جهان چوبی

تابلو نقشه جهان

در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی ، دکوراسیون شرکت های تجاری و اقتصادی ، باید حس و حالی از یک فضای مدرن را به مشتری ارائه بدهند. یکی از مواردی که در زمینه دکوراسیون به شما کمک شایانی می کند ، تهیه تابلو های مدرن و امروزی می باشد. سازندگان این تابلو ها با استفاده از مواد با کیفیت و جدید که نسبت به نمونه های قبلی ، برتری دارند ، تابلوسازی را به یکی از حرفه های دنیای مدرن تبدیل کرده اند. تابلو نقشه جهان ، تصویری دو بعدی از جهان را به ما ارائه می دهد. این تابلو در دکوراسیون دفاتر شرکت هایی که در زمینه بین المللی فعالیت می کنند ، کاربردی است. استفاده از این تابلو نشان دهنده و گواهی بر دخالت کسب و کار شما در فعالیت های برون مرزی است ، باعث توجه مشتریان شده و جذابیت محل کار شما را بالا می برد. علاوه بر محل کار ، شما می توانید از این تابلو در جهت دکور و زیبایی محل زندگی خود نیز استفاده کنید. مهمانان خود را با نورپردازی های شگفت انگیز و زیبا انگشت به دهان کنید ، از این بهانه استفاده کرده و نقشه دنیا را به فرزندان خود یاد بدهید ، می توانید این محصول را با جزئیات و نام کشور های مختلف تهیه کرده یا فقط به نمای کلی آن رضایت داده و از ظاهر آن لذت ببرید.

تابلو نقشه جهان در چه مکان هایی قابل استفاده است ؟

 آژانس های مسافرتی : استفاده از این مدل تابلو در آژانس های مسافرتی که در زمینه پروازهای خارجی هم فعالیت می کنند ، امری ضروری و به نوعی نشان دهنده تفاوت آن ها با یک آژانس مسافرتی داخلی است.

دفاتر بازرگانی : دفاتری که معاملات بین المللی را انجام می دهند می توانند از این تابلو برای زیبایی دفاتر خود استفاده کنند.

شرکت های صادرات و واردات : مانند آژانس های مسافرتی ، استفاده از این تابلو در این گونه شرکت ها که در زمینه بین المللی فعالیت دارند ، بیانگر نوع ئ دامنه فعالیت این شرکت ها می باشد.

دفترهای وکالت : وکلای برون مرزی نیز می توانند از این گونه تابلو ها برای نشان دادن نوع فعالیت خود استفاده کنند. موسسه های آموزش زبان خارجی : تهیه تابلو نقشه جهان برای این نوع موسسه ها از نظر تبلیغاتی و ایجاد فضای مناسب برای محیطی که در آن زبان خارجی تدریس می شود مناسب است. علاوه بر موارد بالا ، مشاغلی که در زمینه بین المللی فعالیت می کنند می توانند از این تابلو در دکوراسیون خود استفاده کنند ، مثل دفاتر ترجمه ، صرافی ها و ….

تابلو نقشه جهان چوبی

تابلو نقشه جهان چوبی با چوب طبیعی ساخته شده و در دکوراسیون خانه ها به کار می رود. از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار بوده که در تابلوهای استیل دیده نمی شود و میتواند هدیه مناسب و شایسته ای برای دوستان و آشنایان باشد. شما می توانید این تابلو را در سایزهای متفاوت به دو صورت معمولی یا درج بندی اسم کشورها تهیه کنید. این تابلو سه بعدی که دردسته  تزئینات دیواری طبقه بندی میشود دارای صفحات چوبی لایه به لایه است . ارزشمندی این محصول در برش و حکاکی هایی که در آن انجام شده است دیده می شود. رنگ آمیزی آن به صورت دستی انجام شده و تیکه های آن مانند یک پازل به هم وصل شده اند که در آخر محصولی ارزشمند و زیبا را به ما ارائه می دهند.

نورپردازی

استفاده از نورپردازی مخفی (بک لایت) به جلوه های تابلو جهان شما اضافه می کند که زیبایی به سادگی در آن خلاصه می شود. در هنگام شب یا تاریکی اتاق این لامپ ها تابلو را مشخص می کنند. این لامپ ها از نوع SMD و LED ، در رنگ های مختلف یافت می شوند. شما می توانید از نمونه های RGB یا هفت رنگ که دارای قابلیت تغییر رنگ را دارند، استفاده کنید. شما می توانید با تهیه و استفاده از ریموت رنگ لامپ ها را تغییر بدهید.

نصب تابلو نقشه جهان

نصب تابلو به سادگی توسط تیم هخامنش انجام می شود. این محصول را می توان روی دیوارهای گچی ، پس زمینه هایی از جنس کناف ، کامپوزیت ، ترموود و MDF قابل نصب کرد. این پس زمینه ها هیچ مشکلی برای سیم کشی های نورپردازی مخفی تابلو ایجاد نمی کند ، زیرا با امکان دسترسی به پشت تابلو ، راه اندازی سیم کشی های نور مخفی به سادگی از پشت تابلو انجام می شود.

طریقه سفارش تابلو فروشگاهی:

کارشناسان ،طراحان و تیم متخصص شرکت هخامنش 24 ساعته حتی در ایام تعطیل به صورت رایگان آماده دادن مشاوره به شما مشتریان محترم می باشند و حتی شما می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت و در اسرع وقت تحویل بگیرید.