نقش تابلو حروف برجسته در معرفی برند ها

طراحی نشان تجاری برند ها و یا اسم شرکت ها به صورت سه بعدی، در جلب نظر مشتریان بسیار تاثیرگذار است. با انتخاب تابلو حروف برجسته شما می توانید شعار یا نماد تبلیغاتی خود را در شکلی متفاوت و زیبا به نمایش بگذارید. حروف برجسته در ضخامت و ارتفاعی بالاتر از سطح زیرساخت تابلو قرار می گیرند و این کار باعث می شود افراد با وضوح بیشتری کلمات را ببینند. به کارگیری رنگ ها و طرح های متنوع در کنار استفاده از لامپ های SMD تصویری ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد می کند. بنابراین تابلوهای حروف برجسته این امکان را برای شما فراهم می کنند که در معرفی برند خود از رقیبان پیشی بگیرید.

این روزها تابلوهای حروف برجسته کاربرد های گوناگونی دارند و تقریبا در همه جا مانند مترو ها، مراکز خرید، نمایشگاه ها، استخر ها و دیگر اماکن عمومی، مشاهده می شوند. نمی توان نقش این تابلو ها را در تبلیغات محیطی نادیده گرفت. نما و جلوه ای که حروف سه بعدی ایجاد می کنند اصلا با تابلوهای دو بعدی قابل مقایسه نیست.

حروف چلنیوم

به کارگیری ابزار متفاوت سبب شده است که هر طرح گرافیکی در فونت و اندازه دلخواه قابل تهیه باشد. در واقع برای ساخت تابلوهای حروف برجسته هیچ محدودیتی وجود ندارد و از این نظر صنعت تابلو سازی مدیون به کارگیری از دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته در این حرفه است. به کمک تجهیزات مدرن و پیشرفته امروزه ساخت تابلو حروف برجسته بسیار راحت تر از گذشته شده است و کیفیت و ظرافت تابلو ها هم در مقایسه با نمونه های قبلی افزایش چشمگیری یافته است.

امروزه تابلوسازان از متریال گوناگونی برای ساخت حروف برجسته استفاده می کنند؛ به طوری که شاهد انواع مختلفی از حروف های برجسته در بازار هستیم.

حروف برجسته چلنیوم، حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته پیکسلی، حروف برجسته وکیوم و… تنها تعدادی از انواع حروف های برجسته موجود در بازار هستند که از سایر نمونه ها پرطرفدار تر می باشد به صورت عمده برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی استفاده می شوند.