[/vc_row]
[/vc_row]
[/vc_row]
 • نمونه چلنیوم

بررسی قیمت تابلو چلنیوم

مشاهده بزرگ

 

قیمت تابلو چلنیوم  مساله مهمی است ،برای محاسبه کردن قیمت تابلو چلنیوم عوامل بسیاری بررسی می شوند. بهتر است قبل از سفارش در این مورد اطلاعاتی داشته باشید، در این صورت قادر به انتخاب مناسب تری خواهید بود. توجه کنید همیشه نمونه های با کیفیت در عین زیبایی و جلوه بیشتر، به مرور زمان آسیب نمی بینند و نیازی به تعویض ندارند؛ پس از نظر اقتصادی هم به صرفه تر هستند.

قیمت تابلو چلنیوم بر اساس متراژ رول چلنیوم

 

 

قیمت تابلو چلنیوم بر اساس متراژ رول چلنیوم

بررسی فاکتور های تعیین قیمت تابلو چلنیوم

 

سه عامل در تعیین قیمت تابلو نقش اساسی دارد :

 1. ابعاد و متراژ تابلو
 2. ایده و طرح تابلو
 3. اندازه و قطر قلم

طرح و ایده تابلو عامل اصلی در تعیین قیمت تابلو چلنیوم می باشد. با توجه به ایده و طرح ساخت تابلو است که متریال رول ها و ورق های به کار گرفته شده و همچنین روش و ابزار برش و ساخت تابلو، تعیین می شود. بنابراین بسته به پیچیده و بزرگ بودن طرح و یا ساده بودن آن، قیمت تابلو متغیر است.

با استفاده از نرم افزار کرل، اندازه رول به کار برده شده محاسبه می شود و طبق هزینه های تصویب شده توسط اتحادیه کل تابلو سازی، قیمت رول با توجه به ابعاد و اندازه آن و همچنین متریال به کار برده شده در ساخت حروف برجسته، تعیین می شود.

قطر قلم به طور معمول در اندازه ۵ تا ۱۲ میلی متر می باشد. معمولا در ازای افزودن هر یک سانتی متر به قطر قلم، مبلغی به هزینه های کل اضافه می شود.

 

مواردی دیگری هم وجود دارد که در صورت انتخاب آنها توسط مشتری، قیمت ساخت تابلو افزایش می یابد. در ادامه به چند مورد اشاره شده است.

 1. انتخاب رویه پلکسی پانچ شده
 2. استفاده از لامپ های SMD در رنگ های متنوع ( به خصوص در مورد نمونه های RGB و full color )
 3. انتخاب چند لایه پلکسی در ساخت تابلو های پلکسی دوبل
 4. انتخاب نمونه پلکسی آینه ای
 5. انتخاب رول چلنیوم پانچ شده برای لبه حروف

در هنگام سفارش تابلو چلنیوم ضروری است که به این موارد توجه کنید.

 

 

 • نمونه چلنیوم

معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیت

مشاهده بزرگ

حروف برجسته چلنیوم

تابلو چلنیوم با دوام و زیبا، معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیت

مدتی است که تابلو های چلنیوم، جایگزین نمونه های قبلی در تابلو های تبلیغاتی شده اند. استفاده از متریال مناسب و با کیفیت به اندازه به کارگیری ابزار آلات و دستگاه های جدید و پیشرفته، ضروری است. ورق های پلکسی و چلنیوم با کیفیت علاوه بر استحکام و دوام بیشتر، ظاهر زیباتر و درخشان تری هم دارند. این مقاله به معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیت پرداخته است. در ادامه چند نمونه از ویژگی های ورق چلنیوم با کیفیت معرفی شده است؛ بدین ترتیب  شما می توانید با کمی دقت، به راحتی نمونه چلنیوم اصل را از تقلبی تشخیص بدهید.

 

 ویژگی های لایه چلنیوم اصل و با کیفیت در مقایسه با نمونه های تقلبی 

 1. استحکام بالا و ضخامت مناسب

اولین و شایع ترین تفاوت ورق چلنیوم خوب نسبت به نمونه بی کیفیت، ضخیم بودن آن است. ضخامت مناسب ورق های چلنیوم می تواند تضمینی برای استحکام و دوام تابلو ها باشد. این ویژگی به راحتی قابل تشخیص است. نمونه بی کیفیت به سادگی و با کمترین فشار خم می شود و تغییر شکل می دهد حتی ممکن است سوراخ شود.

پس بسیار ضروری است که هنگام انتخاب ورق چلنیوم، به ضخامت و استحکام لایه مورد نظر توجه کنید چرا که ورق چلنیوم در واقع پایه و اساس ساخت حروف های برجسته در تابلو های تبلیغاتی است. کیفیت خوب و دوام آن در طول عمر تابلو ساخته شده بسیار تاثیر گذار می باشد.

 1. معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیتدوام و ماندگاری رنگ لایه

تنوع رنگ لایه های چلنیوم عامل اصلی در جلب نظر مخاطبان است. ماندگار بودن رنگ و شکل اولیه از ویژگی های مهم یک تابلو خوب است. همان قدر که زیبایی تابلو های رنگارنگ و درخشان در جلب توجه مشتریان تاثیر مثبت می گذارد؛ از بین رفتن رنگ تابلو ها و ظاهر آسیب دیده تابلو در معرفی محصول یا برند اثر بسیار منفی دارد. از آنجا که از تابلو های چلنیوم برای تبلیغات محیطی استفاده می شوند بسیار ضروری است که آنها در برابر تغییرات آب و هوایی، باران های اسیدی، گرما و نور خورشید مقاوم باشند. هزینه های تعویض تابلو آسیب دیده با نمونه جدید هم از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست پس بهتر است از ابتدا در انتخاب ورق با کیفیت دقت کنید.

 • نمونه چلنیوم

بررسی مراحل ساخت تابلو چلنیوم

مشاهده بزرگ

روش ساخت و شکل ظاهری تابلو ها با توجه به نوع و کاربرد تابلو متفاوت است. مثلا برای برای معرفی یک برند و تبلیغ آن یک یا چند حروف که معرف و نماد آن برند تجاری است را در فونت و اندازه ای که به راحتی قابل خواندن باشد، تهیه می کنند. طرح و ایده ساخت تابلو چلنیوم نیازمند دقت بسیار است؛ چرا که تابلو و اسمی که در تابلو قرار می گیرد باید کسب و کار برند را به خوبی معرفی کند و مشتری با دیدن آن متوجه شود که در آن فروشگاه یا شرکت چه محصولاتی ارائه می شود. بسته به کاربرد تابلو، انواع مختلفی از تابلو چلنیوم وجود دارد در این مقاله به بررسی مراحل کلی ساخت تابلو چلنیوم پرداخته شده است.

مراحل ساخت تابلو چلنیوم

نخستین کار در ساخت تابلو چلنیوم اندازه گیری است. سازنده باید با توجه به محل نصب، اندازه مناسب تابلو را تعیین کند. در مرحله بعد ظاهر تابلو طراحی می شود. از نرم افزار های اتوکد، تری دی مکس، کرل به منظور طراحی حروف و تعیین فونت و اندازه و ضخامت آن ها و… استفاده می شود.

پس از آماده کردن طرح، آن را بر روی یک لایه پلکسی لیزر می کنند. حالا که طرح نهایی آماده شده است، به وسیله دستگاه های برش لیزری، حروف را برش می دهند. سپس سازنده حروف را بر روی میز کار فیکس می کند.

مرحله بعدی انتخاب لبه و رویه مناسب برای حروف است. بعد از مونتاژ آن ها، نوبت به نورپردازی می رسد. لامپ های SMD به صورت موازی یا متوالی به هم متصل هستند و بسته به طرح تابلو، در حروف به کار برده می شود.

بعد از آماده شدن حروف، زیرساز آماده می شود. معمولا از صفحه های PVC به عنوان زیرساز انتخاب می شود اما می توان بسته به نظر مشتری از صفحه های کامپوزیت، شیشه، سنگ و… استفاده کرد.

در نهایت تابلو به کمک پیچ ها یا پرچ در جای خود قرار میگیرد و ثابت می شود.

باید توجه داشت که انتخاب مناسب رنگ ها و استفاده درست از نورپردازی در جلب نظر مشتریان بسیار تاثیر گذار است به همین دلیل می توان گفت که مهمترین مرحله در ساخت تابلو چلنیوم، انتخاب طرح حروف در رنگ و فونت مناسب است. ظرافت و دقت در ساخت در کنار طرح مناسب، موجب می شود تابلویی زیبا و با کیفیت ساخته شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • نمونه چلنیوم

بررسی انواع تابلو چلنیوم

مشاهده بزرگ

 انواع تابلو چلنیوم و مشخصات آن

ساده

نوع ساده از نمونه های ابتدایی تابلو چلنیوم است. در بین انواع تابلو چلنیوم، این نمونه در عین سادگی و زیبایی، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است. برای ساخت آن از پلکسی گلاس، ورقه های PVC  ، لامپ LED، منبع تغذیه استفاده می شود. لبه حروف از جنس چلنیوم است و معمولا به رنگ های مشکی، نقره ای و طلایی است. حروف های برجسته تابلو بر روی زمینه ای از جنس کامپوزیت و… نصب می شود.در زیر انواع تابلو چلنیوم را باهم بررسی می کنیم.

پلکسی دوبل

در ساخت این تابلو از دو رنگ مختلف پلکسی گلاس استفاده می شود. این تابلو در مقایسه با نمونه ساده چلنیوم، توجه بیشتری جلب می کند. مشتری می تواند طبق سلیقه خود رنگ های پلکسی گلاس و همچنین نحوه ساخت را انتخاب کند. در ساخت این نوع از ورقه های PVC ، چند رنگ پلکسی گلاس، لبه ساده، منبع تغذیه و لامپ های SMD استفاده می شود.

هزینه ساخت این تابلو از هزینه ساخت تابلو حروف برجسته با یک لایه پلکسی گلاس بیشتر است.

تابلو چلنیوم پلکسی دوبل

لترمکس

در ساخت این نمونه تابلو چلنیوم، یک سطح شیشه ای با ضخامتی در حدود یک سانتی متر  بر روی لبه های حروف ایجاد می کنند. این کار باعث می شود که نور از کناره حروف منعکس شود و ظاهری درخشان به تابلو می بخشد. به کار گیری این شیوه در ساخت تابلو، لترمکس نامیده می شود.

RGB

RGB صورت اختصاری سه رنگ قرمز، سبز و آبی است که می توانند هفت رنگ تولید کنند. از این نظر این نمونه از تابلو های چلنیوم به تابلو هفت رنگ نیز شناخته می شوند. در ساخت این تابلو ها از ورقه های PVC، لامپ های SMD در رنگ های قرمز، آبی و سبز، پلکسی گلاس سفید و منبع تغذیه استفاده می شود.

معمولا از پلکسی سفید استفاده می شود تا نورپردازی لامپ ها بهتر دیده شود. حروف RGB برای نشان دادن تمایز و جلب توجه بیشتر، انتخاب مناسبی است.

تابلو چلنیوم با لبه سوئدی

حروف برجسته با لبه سوئدی از نمونه های محبوب و در عین حال کمیاب حروف چلنیوم است. رنگ منحصر به فرد، ظرافت و یکدست بودن کار از دلایل پر طرفدار بودن این تابلو است. اکثر برند های خارجی از نمونه چلنیوم با لبه های سوئدی استفاده می کنند. لبه های سوئدی معمولا با رنگ های طلایی، سفید، نقره ای و مسی در دو طرح آینه ای و خشدار موجود می باشد.

تابلو زیر یک نوع چلنیوم الماسی است.

چلنیوم الماسی

 • نمونه چلنیوم

معرفی چند نمونه از تابلو مغازه چلنیوم

مشاهده بزرگ

زیبایی و درخشان بودن تابلو های چلنیوم، نظر بسیاری از مشتریان را جلب می کند. از این رو بسیاری از مغازه داران آن را انتخاب می کنند. در این مقاله تعدادی از زیباترین نمونه های تابلو مغازه چلنیوم معرفی شده است.

فول کالر، زیباترین نمونه تابلو چلنیوم

بعد از ساخت نمونه RGB، تابلو سازان به فکر ساختن نوع فول کالر افتادند. در ساخت این نوع از پلکسی سفید، لبه های چلنیوم، ورقه های PVC ، منبع تغذیه و لامپ های SMD  فول کالر به همراه ریموت کنترلر فول کالر استفاده می شود.

لامپ های SMD فول کالر که در ساخت این تابلو به کار می رود، می توانند ۱۶ میلیون رنگ را به نمایش بگذارند و نمایی زیبا و خیره کننده ایجاد می کنند. این رنگ ها با ریموت کنترلر مخصوص قابل تنظیم است.

هزینه ساخت تابلو فول کالر در مقایسه با سایر نمونه ها، بالاتر است. اما زیبایی آن هم از نمونه های دیگر بیشتر است. تابلو مغازه چلنیوم  فول کالر به خوبی می تواند نظر افراد را جلب کند.

تابلو مغازه چلنیوم فول کالر

تابلو مغازه چلنیوم پانچ (الماسی)

تابلو مغازه چلنیوم

یکی از نوآوری های خارق العاده در صنعت تابلو سازی، استفاده از حروف برجسته پانچ در ساخت تابلو چلنیوم است. برای ساخت این تابلو بر روی پلکسی گلاس توسط دستگاه لیزر، اشکال مختلفی نظیر دایره، ستاره، مربع و… ایجاد می کنند؛ در این صورت نور لامپ های SMD به کار رفته در تابلو، هنگام عبور از این اشکال شکسته می شود. نمای زیبا و خیره کننده این تابلو به گونه ای است که به نظر می رسد روی حروف برجسته تابلو الماس یا نگین به کار رفته است. از این رو به این تابلو ستاره ای، الماسی یا نگینی هم گفته می شود. در ساخت این تابلو ورقه های PVC، پلکسی گلاس به صورت پانچ شده، لبه چلنیوم، SMD فول کالر یا RGB و منبع تغذیه به کار می رود.

تابلو حروف برجسته با لبه پانچ شده

از ایده پانچ می توان برای لبه حروف برجسته هم استفاده کرد. در کارخانه بعد از تولید رول های چلنیوم می توان توسط دستگاه های مخصوص بر روی آن پانچ ایجاد کرد. در این صورت نور از کنار حروف از اشکال ایجاد شده عبور می کند. در بین نمونه های تابلو چلنیوم، جلوه تابلو های الماسی بسیار زیاد است. طرح های گوناگونی در بازار وجود دارد مثل: پانچ در طرح گل، طرح آجر، سوپر ساید، چلنیوم ساید و…

 

 

 

 

 • نمونه چلنیوم

 تابلو چلنیوم چیست

مشاهده بزرگ

 تابلو چلنیوم چیست؟

تابلو چلنیوم چیست؟ در رقابت بین برند ها، شیوه های تبلیغ به عنوان عامل کلیدی شناخته می شود. نمی توان نقش تبلیغات محیطی را در جلب مشتریان انکار کرد. با ورود تابلو چلنیوم که نوعی تابلو حروف برجسته است؛ در صنعت تابلوسازی و تبلیغات محیطی تحول عظیمی رخ داد.

نمونه ای از تابلو چلنیوم

حروف برجسته ساخته شده از چلنیوم،  برای تبلیغ در تابلو مغازه ها، شرکت ها، سردر مجتمع های تجاری و… به کار گرفته می شود که در نوع خود نقش مهمی در جلب نظر مشتریان دارد.

چلنیوم که به عنوان ماده اصلی در ساخت این تابلو ها شناخته می شود، در واقع صورت اختصاری دو واژه Channel و Aluminium است. در ساخت این تابلو از ورق هایی از جنس آلومینیوم که به صورت کانال در کنار یکدیگر قرار می گیرند، استفاده می شود.

آلیاژ خاصی از آلومینیوم به صورت ورقه های آینه ای، به عنوان لبه کار در ساخت حروف به کار می رود و باعث ایجاد حروف برجسته در تابلو می شود. انواع رول های چلنیوم در ابعاد ۷، ۹ و ۱۱ در رنگ های مختلف به فروش می رسند.

انواع رول های چلنیوم

تابلو چلنیوم پوشاک

مزیت تابلو های چلنیوم نسبت به سایر تابلو های تبلیغاتی

 1. شکل دهی هر کدام از حروف های برجسته در این تابلو به صورت جداگانه است و هر کدام دارای محفظه ای جداگانه اند.
 2. روکش محافظ از ورود گرد و غبار به درون حروف جلوگیری می کند و باعث می شود حروف همیشه درخشان باقی بمانند.
 3. در میان تابلو های تبلیغاتی تنها در تابلو چلنیوم، نور داخل حروف به شکل های کریستال، الماس. ستاره و دایره می باشد.

ساخت تابلو چلنیوم

ساخت تابلو چلنیوم به دو روش دستی و ماشینی صورت می گیرد.

در روش دستی، تابلو ساز به کمک  قیچی دستی ورق ها را برش داده و با استفاده از انبر مراحل خم، قوس و شیاردهی را انجام می دهد.

اما در روش ماشینی استفاده از دستگاه های برش لیزری، حروف ساز و… سبب تسریع در ساخت حروف شده است. همچنین در روش ماشینی حروف های ساخته شده بسیار با کیفیت تر هستند زیرا برش با کمک دستگاه ها صورت می گیرد و بدین شکل لبه های موجدار حروف از بین می رود.

 

 • تابلو حروف برجسته
 • نمونه چلنیوم

همه چیز درباره حروف برجسته چلنیوم

مشاهده بزرگ

همان طور که می‌دانید، تابلو چلنیوم نوعی از تابلوهای تبلیغاتی بوده که محبوبیت زیادی را در بین صاحبان مشاغل پیدا کرده‌ است و در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها، کاربرد دارد. این نوع تابلوها در کنار ویژگی‌های مثبتی که دارند، از حروف برجسته‌ای تشکیل شده‌اند که به آن‌ها حروف برجسته چلنیوم می‌گویند. حروف برجسته چلنیوم، لبه‌هایی از جنس آلومینیوم براق داشته که در رنگ‌های مختلفی همچون طلایی، نقره‌ای، مشکی و قرمز تولید و عرضه می‌گردند. نکته حائز اهمیت در رابطه با قیمت این نوع تابلوها، رنگ حروف برجسته روی آن‌ها است، به طوری که هر رنگ از این حروف قیمت مخصوص به خود را دارد. قابل ذکر است که پانچ این نوع تابلوها از چلنیوم است که روی آن‌ها سوراخ‌های منظمی، بریده شده به طوری که علاوه بر عبور نور از حروف برجسته این تابلوها، توانایی عبور از سوراخ‌های لبه نیز در آن‌ها به وجود می‌آید. در این مقاله قصد داریم تا درباره حروف برجسته چلنیوم صحبت کرده و آن را از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

نکاتی درباره حروف برجسته چلنیوم

در قسمت قبلی مقاله در رابطه با حروف برجسته  چلنیوم که مربوط به تابلو چلنیوم است، مطالعه کردید و در این قسمت قصد داریم تا توضیحات بیشتری را در رابطه با حروف تابلو چلنیوم به شما بدهیم. حروف برجسته ، ابتدا در نرم افزار کرل طراحی می‌شون و سپس به لیزر کردن آن‌ها روی پلکسی گلس پرداخته می‌شود.

حروف برجسته چلنیوم

نکته حائز اهمیت در این رابطه، رنگ‌های آن می‌باشد که طرح می‌تواند با رنگ دلخواهی که مورد نظر کاربر است بر روی پلکسی گلس لیزر شود. بعد از انجام این مراحل، نوبت به چسباندن لبه چلنیوم می‌رسد که بر روی پلکسی می‌چسبد. نکته‌ی دیگری که دانستن آن خالی از لطف نیست کیفیت لبه چلنیوم است که به مواردی بستگی دارد. این موارد عبارتند از:

 

 • کیفیت خم خوردن لبه چلنیوم
 • ابر استفاده شده در لبه چلنیوم
 • نوع پلاستیک مورد استفاده در لبه چلنیوم
 • نمونه چلنیوم

تابلو چلنیوم چیست؟

مشاهده بزرگ
امروزه صنعت تابلو سازی بسیار پیشرفت کرده و نقش کلیدی و مهمی را در کسب و کارها و مشاغل مختلف ایفا می‌کند. تابلوهای تبلیغاتی، نوعی از تابلوها هستند که با هدف تبلیغات و رونق کسب و کار ساخته می‌شوند. یکی از انواع این نوع تابلوها، تابلو چلنیوم است که در این مقاله قصد داریم تا درباره آن‌ها صحبت کنیم.

حروف برجسته چلنیوم

همان طور که می‌دانید، امروزه صنعت تابلو سازی، یکی از صنایع پرکاربردی است که از آن برای رونق کسب و کارهای مختلف استفاده می‌گردد. در صنعت تابلو سازی، تابلو سازان توانایی ساختن انواع تابلوها را داشته و در حوزه‌های هنری و تبلیغاتی قادر به ساختن انواع تابلوها می‌باشند. یکی از انواع تابلوهایی که امروزه جزو برترین و بهترین تابلوهای تبلیغاتی به شمار می‌رود، چلنیوم می‌باشد که نمای براق و درخشان آن‌ها، موجب شده تا در رتبه اول تابلوها قرار بگیرد. تابلو چلنیوم انواع مختلفی دارد که به صورت کلی عبارتند از:

 

 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم طلایی
 • تابلو چلنیوم ستاره‌ای
 • تابلو چلنیوم دوبل
 • تابلو چلنیوم کریستالی

 

البته لازم به ذکر است که موارد بالا تنها چند مورد از انواع این تابلوها می‌باشند. در این مقاله قصد داریم تا درباره تابلو صحبت کرده و آن را از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهیم. امید بر این است که از مطالعه این مقاله لذت برده و اطلاعات لازم را از آن کسب نمایید. 

توضیحات بیشتری درباره تابلو 

همان طور که گفته شد تابلو چلنیوم نوعی تابلو تبلیغاتی محسوب می‌شود که با توجه به ویژگی‌های براق بودن و درخشان بودن، محبوبیت خاصی را بین صاحبان کسب و کار پیدا کرده و همین امر موجب شده تا از آن در مشاغل مختلفی استفاده گردد. قیمت این نوع تابلوها بسیار مناسب است، به طوری که هر کس با هر میزان بودجه‌ای می‌تواند از این تابلوها برای تبلیغ محصولات خود و رونق کسب و کار خود استفاده نماید. در هنگام ساخت این تابلو ، تابلو ساز باید برشی روی آن ایجاد کند که این برش بر روی پلکسی انجام شده و همین امر موجب می‌شود تا شکست نور روی آن ایجاد شود. از این نوع تابلوها در مکان‌هایی همچون مغازه‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌گردد؛ همچنین نکته قابل ذکر دیگر در رابطه با این نوع تابلوها، استفاده از کلمات برجسته بر روی آن‌ها می‌باشد که در ابتدا توسط نرم افزارهای خاصی همچون کرل طراحی می‌شوند و سپس با ورق‌های فلزی روی پلکسی گلس لیزر خواهد شد.

 • نمونه چلنیوم

برند زارا

مشاهده بزرگ
IMG_2495
IMG_2496

روش ساخت حروف چلنیوم برند زارا:

حروف چلنیوم در برنامه کرل درآو با طراح ها و فونت های دلخواه طراحی می شود در اینجا نیز برند زارا به شکلی خلاقانه از این تابلو استفاده کرده و حروف نامش را در ابعاد بزرگ در مقابل فروشگاه هایش به کار برده است و بر روی ورق پلکسی گلاس با رنگ های مختلف توسط دستگاه لیز برش داده می شود و پس از برش نوبت به خم و چسباندن لبه چلنیوم به پلکسی گلاس می باشد در تابلوسازی‌ که از دستگاه حروف ساز چلنیوم استفاده می‌کنند مراحل خم کردن، قوس ، برش و شیار بر روی لبه حروف برجسته چلنیوم به‌ وسیله دستگاه به‌صورت کامپیوتری طبق فایل طراحی‌شده قابل انجام است که خالی از اشکال هم نیست و دقت بسیار زیادی ندارد، چون این دستگاه را چینی ها برای حروف لاتین طراحی کرده و ساخته‌اند و نه برای حروف فارسی؛ به همین دلیل، در بعضی از موارد اشکالاتی بوجود می آید ولی استاد کار ماهر می تواند با هنرخود با دقت بسیارزیادی بسازد ، پس از آماده شدن لبه حروف و لبه چلنیوم آن را روی میز آهنی با آهنرباهای مخصوص قرار داده ثابت و جذب یکدیگر می‌کنند و با چسب ۳-۲-۱ و اسپری لبه تابلو چلنیوم را به پلکسی می‌چسبانند. پس از ساخت حروف برجسته چلنیوم نوبت به زیرسازی این حروف می‌رسد که برای این کاراز ورق های پی وی سی با ضخامت ۸ و ۱۰ میلی‌متر استفاده می‌شود که ابعاد این ورق ۱۲۰- ۲۴۰ سانتیمتر است این ورق‌ها درمقابل آب، آفتاب، گرما و سرما مقاوم بوده و تغییر حالت نخواهند داد و به همین دلیل، برای زیرسازی حروف در چلنیوم بسیار کاربرد دارد. حروف تابلو چلنیوم ساخته‌شده روی ورق پی‌وی‌سی قرار گرفته و دور آن را خط‌کشی می‌نمایند و با استفاده از اره‌برقی آن را برش می‌دهند، به‌نحوی‌که در داخل چلنیوم زیر نوار گردگیر به‌راحتی قرار بگیرد و سپس روی زیرسازی یا همان ورق پی وی سی لامپ های اس ام دی برای روشنایی حروف چلنیوم چسبانده می شود ودر آخر محل مورد نظر نصب می شود.

هم اکنون تابلو چلنیوم خود را سفارش دهید.

 • نمونه چلنیوم

فروشگاه لوازم خانگی دلمونتی

مشاهده بزرگ

فروشگاه لوازم خانگی دلمونتی با استفاده از تابلو چلنیوم توجه عابران را به محصولات خود جذب میکند.

حروف برجسته چلنیوم در حال حاضر یکی از زیباترین حروف برجسته بشمار می رود و طرفداران زیادی دارد.فروشگاه لوازم خانگی دلمونتی نیز یکی از این طرفداران است.حروف چلنیوم در برنامه کرل درآو با طراح ها و فونت های دلخواه طراحی می شود و بر روی ورق پلکسی گلاس با رنگ های مختلف توسط دستگاه لیز برش داده می شود و پس از برش نوبت به خم و چسباندن لبه چلنیوم به پلکسی گلاس می باشد در تابلوسازی‌ که از دستگاه حروف ساز چلنیوم استفاده می‌کنند مراحل خم کردن، قوس ، برش و شیار بر روی لبه حروف برجسته چلنیوم به‌ وسیله دستگاه به‌صورت کامپیوتری طبق فایل طراحی‌شده قابل انجام است که خالی از اشکال هم نیست و دقت بسیار زیادی ندارد ، چون این دستگاه را چینی ها برای حروف لاتین طراحی کرده و ساخته‌اند و نه برای حروف فارسی به همین دلیل ، در بعضی از موارد اشکالاتی بوجود می آید ولی استاد کار ماهر می تواند با هنرخود دست خود با دقت بسیارزیادی این حروف زیبا را بسازد ، پس از آماده شدن لبه حروف و لبه چلنیوم آن را روی میز آهنی با آهنرباهای مخصوص قرار داده ثابت و جذب یکدیگر می‌کنند و با چسب ۳-۲-۱ و اسپری لبه تابلو چلنیوم را به پلکسی می‌چسبانند. پس از ساخت حروف برجسته چلنیوم نوبت به زیرسازی این حروف می‌رسد که برای این کار از ورق های پی وی سی با ضخامت ۸ و ۱۰ میلی‌متر استفاده می‌شود که ابعاد این ورق ۱۲۰- ۲۴۰ سانتیمتر است.این ورق‌ها در مقابل آب ، آفتاب ، گرما و سرما مقاوم بوده و تغییر حالت نخواهند داد و به همین دلیل، برای زیرسازی حروف در چلنیوم بسیار کاربرد دارد. حروف تابلو چلنیوم ساخته‌شده روی ورق پی‌وی‌سی قرار گرفته و دور آن را خط‌کشی می‌نمایند و با استفاده از اره‌برقی آن را برش می‌دهند، به‌نحوی‌که درداخل چلنیوم زیر نوار گردگیر به‌راحتی قرار بگیرد و سپس روی زیرسازی یا همان ورق پی وی سی لامپ های اس ام دی برای روشنایی حروف چلنیوم چسبانده می شود ودر آخر محل مورد نظر نصب می شود.

 • نمونه چلنیوم

تابلو چلنیوم آیسا مبل

مشاهده بزرگ

تابلو چلنیوم آیسا مبل؛ تابلو چلنیوم آیسا مبل با طراحی بسیار زیبا و جذاب باعث جلب توجه مشتریان شده و زیبایی محیط مغازه را دو چندان کرده است.

حروف برجسته چلنیوم در صنعت تابلوسازی یکی از کاربردی ترین نوع تابلو ها بشمار می رود. تابلو چلنیوم آیسا مبل وزنی بسیار سبک دارد و ورودی جدید در صنعت تابلوسازی دارد و با ظاهری بسیار زیبا می باشد حروف برجسته چلنیوم آیسا مبل حروف سه بعدی و با قابلیت نورپردازی ، حروفی کلاسیک می باشد که محبوب ترین حروف در حال حاضر بشمار می رود و طرفداران بسیاری دارد. جنس این حروف شامل لبه آلومینومی در اندازه ۷ و ۹ سانتی متری می باشد و رویه حروف چلنیوم آیسا مبل از جنس ورق پلکسی گلاس می باشد و رنگ های بسیار متنوع ای دارد و از جنس pvc برای زیر کار حروف چلنیوم استفاده می شود و برای نورپردازی و نوردهی حروف از لامپ های smd استفاده می شود.

ساخت حروف چلنیوم:

ابتدا متن و شکل آیسا مبل با نرم افزار کورل دراو طراحی می شود.و به صورت دستی توسط استادکاران و با مهارت دست ساخته می شود و فقط رویه حروف ورق پلکسی گلاس با دستگاه لیزر برش داده می شود و این روش طرفدارن بسیاری دارد. روش دوم با دستگاه چلنیوم ساز خم و برش داده می شود و این روش به علت دقت پایین تر نسبت به دست استادکاران طرفدار کمتری دارد.

کاربرد حروف برجسته چلنیوم:

اگر می خواهید به کسب و کار خود ظاهری به روز داده شود و ترافیک مشتری خود را افزایش دهید، حروف برجسته چلنیوم با فناوری روشنایی پاسخ خوبی برای جذب مشتری بشتر می باشد. حروف چلنیوم مطمئنا توجه بیشتر عابران را به خود جلب خواهد کرد و باعث میشود عابران از فروشگاه شما دیدن کنند. نورپرادازی این حروف سازگار با محیط زیست است تا سیاره ما سبز تر شود.

 

 • نمونه چلنیوم

تابلو چلنیوم فرش عظیم زاده

مشاهده بزرگ

حروف چلنیوم نسل جدیدی در تابلو های تبلیغاتی و برجسته به شمار می رود.تابلو چلنیوم فرش عظیم زاده به راحتی چشم ها را به خود جلب کند.

نصب یک تابلو خوب می تواند باعث شود که مشتریان اولین تصویر را از تجارت شما  داشته باشند. تابلو چلنیوم فرش عظیم زاده به راحتی چشم ها را به خود جلب کند. ما در زمینه تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی و علائم بیرونی و علائم روشنایی و حروف برجسته سه بعدی و … تخصص داریم که محصولات با کیفیت بالا با علائم تجاری می تواند تجارت یا کسب و کار شما را به سبک اثر انفجاری تبدیل کند. تابلوهای با کیفیت می تواند به راحتی چشم ها را به خود جلب کند و به طور موثری مشتری را جذب می کند. یک تابلو مانند یک فروشنده آموزش دیده با جذابیت های غیر مقایسه ای است که به مشتریان امکان می دهد از برند شما به طور کامل یادآوری کنند و بیشترین سود را برای شما خواهد داشت تا به راحتی از سایر رقبا پیشی بگیرید.

گروه تابلوسازی هخامنش از بالاترین کیفیت جنس و مواد در تولید یک تابلو استفاده می کند. با داشتن کارکنان با تجربه و تجهیزات تولید حرفه ای پیشرفته ، تابلوی سفارشی را با عمر طولانی تر و نگهداری آسان برای شما تهیه و تولید می کنیم. اگر تجارت شما به تازگی با بودجه محدود شروع شده است نگران نباشید ما با کیفیت ترین نوع تابلو را به شما معرفی و ارائه خواهیم کرد. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین تصور اول درباره تجارت و کسب  کار خود را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید.