تابلو چلنیوم ساده

زیبایی و درخشان بودن تابلو های چلنیوم، نظر بسیاری از مشتریان را جلب می کند. از این رو بسیاری از مغازه داران آن را انتخاب می کنند. در این مقاله تعدادی از زیباترین نمونه های تابلو مغازه چلنیوم معرفی شده است.

فول کالر، زیباترین نمونه تابلو چلنیوم

بعد از ساخت نمونه RGB، تابلو سازان به فکر ساختن نوع فول کالر افتادند. در ساخت این نوع از پلکسی سفید، لبه های چلنیوم، ورقه های PVC ، منبع تغذیه و لامپ های SMD  فول کالر به همراه ریموت کنترلر فول کالر استفاده می شود.

لامپ های SMD فول کالر که در ساخت این تابلو به کار می رود، می توانند 16 میلیون رنگ را به نمایش بگذارند و نمایی زیبا و خیره کننده ایجاد می کنند. این رنگ ها با ریموت کنترلر مخصوص قابل تنظیم است.

هزینه ساخت تابلو فول کالر در مقایسه با سایر نمونه ها، بالاتر است. اما زیبایی آن هم از نمونه های دیگر بیشتر است. تابلو مغازه چلنیوم  فول کالر به خوبی می تواند نظر افراد را جلب کند.

تابلو مغازه چلنیوم فول کالر

تابلو مغازه چلنیوم پانچ (الماسی)

تابلو مغازه چلنیوم

یکی از نوآوری های خارق العاده در صنعت تابلو سازی، استفاده از حروف برجسته پانچ در ساخت تابلو چلنیوم است. برای ساخت این تابلو بر روی پلکسی گلاس توسط دستگاه لیزر، اشکال مختلفی نظیر دایره، ستاره، مربع و… ایجاد می کنند؛ در این صورت نور لامپ های SMD به کار رفته در تابلو، هنگام عبور از این اشکال شکسته می شود. نمای زیبا و خیره کننده این تابلو به گونه ای است که به نظر می رسد روی حروف برجسته تابلو الماس یا نگین به کار رفته است. از این رو به این تابلو ستاره ای، الماسی یا نگینی هم گفته می شود. در ساخت این تابلو ورقه های PVC، پلکسی گلاس به صورت پانچ شده، لبه چلنیوم، SMD فول کالر یا RGB و منبع تغذیه به کار می رود.

تابلو حروف برجسته با لبه پانچ شده

از ایده پانچ می توان برای لبه حروف برجسته هم استفاده کرد. در کارخانه بعد از تولید رول های چلنیوم می توان توسط دستگاه های مخصوص بر روی آن پانچ ایجاد کرد. در این صورت نور از کنار حروف از اشکال ایجاد شده عبور می کند. در بین نمونه های تابلو چلنیوم، جلوه تابلو های الماسی بسیار زیاد است. طرح های گوناگونی در بازار وجود دارد مثل: پانچ در طرح گل، طرح آجر، سوپر ساید، چلنیوم ساید و…

تابلو چلنیوم ساده