حروف برجسته چلنیوم

تابلو چلنیوم با دوام و زیبا، معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیت

مدتی است که تابلو های چلنیوم، جایگزین نمونه های قبلی در تابلو های تبلیغاتی شده اند. استفاده از متریال مناسب و با کیفیت به اندازه به کارگیری ابزار آلات و دستگاه های جدید و پیشرفته، ضروری است. ورق های پلکسی و چلنیوم با کیفیت علاوه بر استحکام و دوام بیشتر، ظاهر زیباتر و درخشان تری هم دارند. این مقاله به معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیت پرداخته است. در ادامه چند نمونه از ویژگی های ورق چلنیوم با کیفیت معرفی شده است؛ بدین ترتیب  شما می توانید با کمی دقت، به راحتی نمونه چلنیوم اصل را از تقلبی تشخیص بدهید.

 

 ویژگی های لایه چلنیوم اصل و با کیفیت در مقایسه با نمونه های تقلبی 

  1. استحکام بالا و ضخامت مناسب

اولین و شایع ترین تفاوت ورق چلنیوم خوب نسبت به نمونه بی کیفیت، ضخیم بودن آن است. ضخامت مناسب ورق های چلنیوم می تواند تضمینی برای استحکام و دوام تابلو ها باشد. این ویژگی به راحتی قابل تشخیص است. نمونه بی کیفیت به سادگی و با کمترین فشار خم می شود و تغییر شکل می دهد حتی ممکن است سوراخ شود.

پس بسیار ضروری است که هنگام انتخاب ورق چلنیوم، به ضخامت و استحکام لایه مورد نظر توجه کنید چرا که ورق چلنیوم در واقع پایه و اساس ساخت حروف های برجسته در تابلو های تبلیغاتی است. کیفیت خوب و دوام آن در طول عمر تابلو ساخته شده بسیار تاثیر گذار می باشد.

  1. معرفی نمونه تابلو چلنیوم با کیفیتدوام و ماندگاری رنگ لایه

تنوع رنگ لایه های چلنیوم عامل اصلی در جلب نظر مخاطبان است. ماندگار بودن رنگ و شکل اولیه از ویژگی های مهم یک تابلو خوب است. همان قدر که زیبایی تابلو های رنگارنگ و درخشان در جلب توجه مشتریان تاثیر مثبت می گذارد؛ از بین رفتن رنگ تابلو ها و ظاهر آسیب دیده تابلو در معرفی محصول یا برند اثر بسیار منفی دارد. از آنجا که از تابلو های چلنیوم برای تبلیغات محیطی استفاده می شوند بسیار ضروری است که آنها در برابر تغییرات آب و هوایی، باران های اسیدی، گرما و نور خورشید مقاوم باشند. هزینه های تعویض تابلو آسیب دیده با نمونه جدید هم از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست پس بهتر است از ابتدا در انتخاب ورق با کیفیت دقت کنید.