تابلو کریستالی
اگر به دنبال حروف برجسته روشن هستید ، ممکن است ایده ای برای نگاهی به حروف از سیستم های باشد. این نوع حروف برجسته برای فروشگاه شما مناسب است تا بتواند در خیابان های شلوغ و یا در یک مکان صنعتی خاکستری از استعداد بیشتری برخوردار باشد. علاوه بر این ، این نوع حروف برجسته به سرعت توسط شهرداری ها تأیید می شوند.

پایه مشتری ما منعکس کننده همه کاره بودن ما است. ما برای فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و مشاغل کوچک کار می کنیم. ما همیشه این کار را بر اساس سرویس سریع انجام می دهیم. خواسته خود را برای ما بگویید و ما یک تابلوی اختصاصی را برای شما طراحی و ساخته و نصب خواهیم کرد.
در تابلوهای حروف برجسته ، امکانات بی پایان است. حروف روشن یا خالی را به هر شکل ، اندازه و عمق دلخواه انتخاب کنید. به عنوان مثال ، به دنبال علائم نازک باشید: حروف پلاستیکی لطیف ، براق و یکنواخت با حداقل عمق 33 میلی متر. می توانیم تبلیغات شما را از انواع متریال مانند حروف برجسته چلنیوم ، حروف برجسته استیل ، حروف برجسته پلکسی گلاس ، حروف برجسته الماسی ، آلومینیوم ، استیل ضدزنگ یا پلاستیک تولید کنیم.
حروف برجسته کریستالی چیست؟
حروف برجسته کریستالی نشانه ای حروف برجسته چلنیوم و رویه کریستالی با روشنایی هستند. حروف نازک علامت 30 میلی متر نازک تر از حروف معمولی است. از آنجا که از نورپردازی با لامپ اس ام دی این حروف استفاده می شود ، حروف دارای یک نور یکسان هستند. حروف در همه رنگ ها موجود است! بسیاری از شهرداری ها این حروف برجسته را به عنوان تابلوهای تبلیغاتی روشن توصیف می کنند ، زیرا آنها کمی ظریف تر به نظر می رسند اما هنوز هم کاملاً مشخص هستند.
این شکل از تابلوهای تبلیغاتی حورف برجسته کریستالی روشن تضمین می کند که آرم فروشگاه یا شرکت شما به شکلی براق روی دیوار ظاهر شود بدون اینکه زیاد به نظر برسد. بنابراین این حروف برجسته کریستالی با نورپردازی بهترین راه برای بهتر شدن فروشگاه یا شرکت شماست!