امروزه صنعت تابلو سازی بسیار پیشرفت کرده و نقش کلیدی و مهمی را در کسب و کارها و مشاغل مختلف ایفا می‌کند. تابلوهای تبلیغاتی، نوعی از تابلوها هستند که با هدف تبلیغات و رونق کسب و کار ساخته می‌شوند. یکی از انواع این نوع تابلوها، تابلو چلنیوم است که در این مقاله قصد داریم تا درباره آن‌ها صحبت کنیم.

حروف برجسته چلنیوم

همان طور که می‌دانید، امروزه صنعت تابلو سازی، یکی از صنایع پرکاربردی است که از آن برای رونق کسب و کارهای مختلف استفاده می‌گردد. در صنعت تابلو سازی، تابلو سازان توانایی ساختن انواع تابلوها را داشته و در حوزه‌های هنری و تبلیغاتی قادر به ساختن انواع تابلوها می‌باشند. یکی از انواع تابلوهایی که امروزه جزو برترین و بهترین تابلوهای تبلیغاتی به شمار می‌رود، چلنیوم می‌باشد که نمای براق و درخشان آن‌ها، موجب شده تا در رتبه اول تابلوها قرار بگیرد. تابلو چلنیوم انواع مختلفی دارد که به صورت کلی عبارتند از:

 

  • تابلو چلنیوم ساده
  • تابلو چلنیوم طلایی
  • تابلو چلنیوم ستاره‌ای
  • تابلو چلنیوم دوبل
  • تابلو چلنیوم کریستالی

 

البته لازم به ذکر است که موارد بالا تنها چند مورد از انواع این تابلوها می‌باشند. در این مقاله قصد داریم تا درباره تابلو صحبت کرده و آن را از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهیم. امید بر این است که از مطالعه این مقاله لذت برده و اطلاعات لازم را از آن کسب نمایید. 

توضیحات بیشتری درباره تابلو 

همان طور که گفته شد تابلو چلنیوم نوعی تابلو تبلیغاتی محسوب می‌شود که با توجه به ویژگی‌های براق بودن و درخشان بودن، محبوبیت خاصی را بین صاحبان کسب و کار پیدا کرده و همین امر موجب شده تا از آن در مشاغل مختلفی استفاده گردد. قیمت این نوع تابلوها بسیار مناسب است، به طوری که هر کس با هر میزان بودجه‌ای می‌تواند از این تابلوها برای تبلیغ محصولات خود و رونق کسب و کار خود استفاده نماید. در هنگام ساخت این تابلو ، تابلو ساز باید برشی روی آن ایجاد کند که این برش بر روی پلکسی انجام شده و همین امر موجب می‌شود تا شکست نور روی آن ایجاد شود. از این نوع تابلوها در مکان‌هایی همچون مغازه‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌گردد؛ همچنین نکته قابل ذکر دیگر در رابطه با این نوع تابلوها، استفاده از کلمات برجسته بر روی آن‌ها می‌باشد که در ابتدا توسط نرم افزارهای خاصی همچون کرل طراحی می‌شوند و سپس با ورق‌های فلزی روی پلکسی گلس لیزر خواهد شد.