تابلو لايت باكس|خريد تابلو لايت باكس|تابلو لايت باكس ارزان
تابلو راهنما

تابلو لایت باکس

اگر می خواهید به چهره خود یک شخصیت مجزا و شخصی بدهید که در خیابانها ایستادگی کند یک لگوی لایت باکس در فضای باز باید به اندازه تجارت کوچک شما بی نظیرمی باشد. اگر به دنبال یک نشانه مشخص هستید ، که به صورت حرفه ای برای شرکت یا سازمان شما ساخته شده است که ما در اینجا برای کمک به آن هستیم. مشاغل علائم هویتی بیرونی را نصب می کنند تا بتوانند علاقه مشتریان احتمالی را به مشاغل خود جلب کنند. برای این موضوع ، مشاغل خیلی بزرگ یا خیلی کوچک برای به دست آوردن نیاز به نصب یک تابلوی لایت باکس دارید.

این نوع از لایت باکس های تبلیغاتی روشن تضمین می کند که آرم فروشگاه یا شرکت شما به شکلی براق روی دیوار ظاهر شود بدون اینکه زیاد به نظر برسد. بنابراین این حروف پلاستیکی با نورپردازی بهترین راه برای بهتر شدن فروشگاه یا شرکت شما است.

بسیاری از مشتریان نمی دانند که می توانند آرم خود را نیز به تابلوی خود اضافه کنند. برای کسب و کار بیشتر خود و تاثیر بصری بیشتر، با مشتریان خود می توانید یک لگوبرای آرم و نام تجاری خود ایجاد کنید.

یک عنصر جداگانه، یک لایت باکس، گاهی اوقات به عنوان یک حروف خاص تابلو یا یک لوگوی کنترلی نامیده می شود، می تواند یک لوگو یا یک شعار نوشته ای پیچیده ارائه دهد. با علامت های تبلیغاتی معمولی همراه با زوج، تاثیر بصری برای مسافران بسیار پویا است، چه راه رفتن یا رانندگی  در ذهن مخاطب ماندگار شوید.

لگوهای تابلو را می توان با متریال روز دنیا شامل: لایت باکس ، لگو چلنیوم ، لگو استیل ، لایت باکس ساخت و نصب کرد.

لایت باکس به دو روش ساخته می شود یا به صورت دایره ای یا به صورت مستطیل یا مربع که به رویه تابلو لایت باکس چاپ استیکر چسبانده می شود و از داخل نوردهی می شود.