تابلو سازی هخامنش

اگر شما یک فروشگاه یا مغازه ای داشته باشید قطعا برای معرفی حرفه شغل فروشگاه یا مغازه خود برای سردرب فرروشگاه نیاز به نصب یک تابلوی تبلیغاتی دارید. که بستگی به ایده و نظر خود شما دارد که از چه نوع متریال متناسب به حرفه شغل فروشگاه اجرا کرد.

تابلو استیل

فلز استیل از نسل قدیم تا نسل امروز در صنعت تابلوسازی و ساخت حروف برجسته و تابلو تبلیغاتی مورد استفاده بسیار بوده است و با گذر زمان و با وجود رونق….

تابلو ‌وکیوم

تابلو وکیوم از جنس پلکسی و لبه استیل در سایز های ۷ و ۹ سانت تشکیل می شود می توان برای ساخت حروف های برجسته وکیوم و پوشش های محافظ …..

تابلو کامپوزیت

ورق تزئینی که خیلی سریع جایگاه خود را در صنعت تابلوسازی و نمای ساختمان پیدا کرد و توجه بسیار زیادی به خود جلب کرده است و می توان از خصوصیات این….

تابلو راهنما

تابلوهای راهنما از طرح ها و تنوع مختلفی برخوردار است این تابلو ها جهت استفاده و معرفی بخش ها ، نمادهای هشدار ایمنی ، اطلاع رسانی ، راهنمایی طبقات….

تابلو مغازه

هرتابلوی تبلیغاتی هویت شغل فروشگاه یا مغازه شما به بشمار میرود. اگر شما یک فروشگاه یا مغازه ای داشته باشید قطعا برای معرفی حرفه شغل فروشگاه…..

تابلو پلکسی

حروف پلکسی یا همان تابلو پلکسی گلاس از جنس پلاستیک شفاف و غیر شفاف ساخته می شود که در این نوع حروف هیچ نوع فلزی استفاده نمی شود لبه…..

تابلو چلنیوم

حروف چلنیوم نسل جدیدی در تابلو های تبلیغاتی و برجسته به شمار می رود تابلو های چلنیوم از دو متریال فلزی و پلاستیکی ساخته می شود در طرح های مختلفی…..

تابلو حروف برجسته

دراین نوع حروف برجسته استیل توانایی هر گونه مانور در خلق و ساخت طرح‌های متنوع و جدید و باب هر سلیقه‌ای وجود دارد در زمان گذشته، به دلیل نبود…..