تابلو نقشه جهان, متفرقه

قیمت تابلو نقشه جهان

قیمت تابلو نقشه جهان

تابلو نقشه جهان یکی از پرکاربردترین ها برای تزیین می باشد و می توان در فضاهای اداری و منازل از آنها با طرحهابی مختلف استفاده کرد. طرح این تابلوها نمایی از قاره ها می باشد و با رنگهای مختلف نشان داده می شود.برای طرح روی دیوار می توانید از تابلوهای دکوری با طرح نقشه جهان استفاده کنید.حتی در ابعاد کوچکتر می توانید برای تزئین دیوار اتاق خواب کودک استفاده کنید که هم جنیه تزیی دارد و هم جنبه آموزشی.

تابلو نقشه جهان

استفاده از طرحهای مختلفی در چاپ  باعث فروش تابلو های دیواری می شود.طرحهای مانند تابلو نقشه جهان که طرحی بسیار خاص می باشد و می توان آن را با طرحهای مختلف و رنگهای مختلفی تولید کرد.همچنین کسانی که به دنبال طرحهای خاص هستند از این تابلوها استفاده می کنند.شما می توانید تابلو نقشه جهان را با رنگهای مختلف و طرحهای مختلف توسط شرکت هخامنش سفارش دهید.تیم قوی این مجموعه تلاش می کند که طرحهای مختلفی با متریالهای مختلفی به مشتریان ارائه دهد.میزان فوش بالای تابلو نقشه جهان توسط این مجموعه کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن قیمت ها را در این مجموعه نشان می دهد.

خرید تابلو نقشه جهان

به منظور خرید تابلو نقشه جهان می توانید به سایت مراجعه و طرحها و متریالها را مشاهده نموده و  تابلوی مورد نظر خود را انتخاب نمایید  و حتی به راحتی خرید آنلاین داشته باشید و از مشاوره 24 ساعته رایگان برخوردار شوید.ابعاد نقشه جهان استاندارد است اما می توانید ابعاد مورد نظر خود را نیز سفارش دهید.

با سفارش تابلو مورد علاقه خود می توان آن را  در دیوارهای مختلف نصب کرد.ر ابتدا باید به ارتفاع مناسب جهت نصب تابلو دقت شود زیرا روی زیبایی آن بسیار تاثیرگذار می باشد.

قیمت تابلو نقشه جهان

ابعاد تابلو نقشه جهان تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد .به این معنی که هر چه ابعاد آن بزرگتر باشد قیمت آن هم بالاتر است.کیفیت بالا در چاپ منجر شده است تا هر نوع تابلویی را با کیفیت بالا  روی بوم چاپ کنند و کیفیت آن کاسته نشود حتی می توانید از تابلو نقشه جهان به عنوان تابلوی دیواری استفاده کنید.

در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی ، دکوراسیون شرکت های تجاری و اقتصادی ، باید حس و حالی از یک فضای مدرن را به مشتری ارائه بدهند. یکی از مواردی که در زمینه دکوراسیون به شما کمک شایانی می کند ، تهیه تابلو های مدرن و امروزی می باشد. سازندگان این تابلو ها با استفاده از مواد با کیفیت و جدید که نسبت به نمونه های قبلی ، برتری دارند ، تابلوسازی را به یکی از حرفه های دنیای مدرن تبدیل کرده اند. تابلو نقشه جهان ، تصویری دو بعدی از جهان را به ما ارائه می دهد. این تابلو در دکوراسیون دفاتر شرکت هایی که در زمینه بین المللی فعالیت می کنند ، کاربردی است. استفاده از این تابلو نشان دهنده و گواهی بر دخالت کسب و کار شما در فعالیت های برون مرزی است ، باعث توجه مشتریان شده و جذابیت محل کار شما را بالا می برد. علاوه بر محل کار ، شما می توانید از این تابلو در جهت دکور و زیبایی محل زندگی خود نیز استفاده کنید. مهمانان خود را با نورپردازی های شگفت انگیز و زیبا انگشت به دهان کنید ، از این بهانه استفاده کرده و نقشه دنیا را به فرزندان خود یاد بدهید ، می توانید این محصول را با جزئیات و نام کشور های مختلف تهیه کرده یا فقط به نمای کلی آن رضایت داده و از ظاهر آن لذت ببرید.

با انتخاب ابعاد بزرگ این تابلوها جذابیت بیشتری به فضا داد.و امکان سفارش طرحها و متریالهای مختلفی در شرکت هخامش وجود دارد. شما می توانید با طرح مود نظر خود را از میان طرحهای مختلفی که در سایت موجود هست انتخاب کنید.شایان ذکر هست قیمت تابلو نقشه جهان با توجه به کیفیت چاپ نیز تعیین می شود چون نقش زیادی در زیبایی و طرح دیوار دارد.علاوه بر ابعاد نوع متریال استفاده شده در تابلو نیز در قیمت تابلو موثر است.متریالهایی که برای ساخت تابلو نقشه جهان استفاده می شود استیل،چوب،پلکسی و …. می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *