تابلو نقشه جهان

خرید تابلو نقشه جهان

تابلو نقشه جهان

دکوراسیون داخلی هر فضایی می تواند با توجه به سلیقه افراد مختلف باشد و چیدمانی متفاوتی داشته باشد.وقتی بحث از دکوراسیون داخلی می شود راههای بسیاری برای طراحی آن به ذهن خطور می کند.ولی برای کسانی که علاقه وافری برای سفر و ماجراجویی دارند این موضوع متفاوت می باشد.این افراد ترجیح می دهند که دکوراسیون داخلی آنها با ساده باشد و از پیچیدگی کمتری دارا باشد اما فکر سفر و کشف ناشناخته ها هیچ گاه از ذهن این افراد خارج نمی شود.برای این دسته از افراد خرید تابلو نقشه جهان ایده ای مناسب برای سفری برای ناشناخته ها می شود.تابلو نقشه جهان یکی از تابلو هایی است که کاربرد زیادی در طراحی دکوارسیون دارد و باعث می شود احساس فوق العادهای نسبت به محیط کار یا زندگی تان ایجاد شود. این روزها هزینه های دکور داخلی بسیار زیاد است،ولی با کمترین مقدار هزینه می توان یک دکور جذاب داشته باشید. در این نوع از تابلوها از طرح نقشه جهان استفاده شده است. تابلوی نقشه جهان تصویری دو بعدی از نقشه جهان می باشد.خرید تابلو نقشه جهان در اماکنی که شرکت بین المللی هستند بسیار کاربرد دارد.دقت، خلاقیت و کیفیت از عواملی هستند که در خرید تابلو بسیار مهم هستند.
خرید تابلو نقشه جهان در فضای داخلی تاثیرات زیادی دارند: مهمترین ویژگی مهم آن به عنوان یک فاکتور تزئینی قوی توجه افراد و مشتریان را به خود جلب می کند.از این نوع تابلوها حتی برای دیوارهای که دارای عیوب جزئی نیز ادارند قابل ستفاده می باشد.از طرف دیگر استفاده از تابلوی نقشه جهان روی دیوار تاثیر بسیار مثبتی دارد.مثلاً مردم مکانهایی را که قبلاً به آن سفر کردهاند و یا حتی مکانهایی که آرزو دارند می توانند ببینند.
تابلو نقشه جهان در چه مکانهایی کاربرد دارد:
تابلو نقشه جهان نمونه ای از تابلو های هستند که مدرن هستند که امروزه در شرکتهای بزرگ و بین المللی کاربرد فراوان دارد.از جمله کاربردهای مهم خرید تابلو نقشه جهان:
1 – آژانسهای مسافرتی: در آژانسهای مسافرتی که در پروازهای خارجی کانتر دارند خرید تابلو نشه جهان می تواند تاثیر بسیاری داشته باشد.
2 – دفترهای وکالت: تابلو نقشه جهان در وکلای برون مرزی می توانند زیبایی و جلوه خاصی دهند.
3 – دفترهای بازرگانی: دفاتر صادرات و واردات می توانند در دفاتر خود استفاده کنند.
سفارتها و دفاتری که با شرکتهای برون مرزی در ارتباط دارد.
به طور کلی تابلو نقشه جهان برای کسانی که علاقه مند در حوزه جغرافیا هستند بسیار مفید می باشد و همچنین برای کودکان که مشتق به یادگیری هستند یک تفریح مفرح می باشد و والدین می توانند هم اتاق خواب کودک خود را با خرید تابلو نقشه جهان تزیین نمایند و هم می توانند در حوزه جغرافیا به کودک خود آموزش بدهند. همچنین گردشگران و کسانی که علاقه مند به مسافرت هستند می توانند با این تابلو به راحتی اطلاعاتی که مورد نیازشان هست را به دست بیاورند و می توانید دنیا را به راحتی با نقشه های ما سیاحت کنید.
متریال قابل استفاده در تابلو نقشه جهان:
بسته به نوع تابلو نقشه جهانی که سفارش می دهید و می توانید از جنسهای مختلفی مانند چوب، استیل پکسی و …. سفارش داد و هزینه سفارش تابلو بستگی به نوع متریال و اندازه تابلو بستگی دارد.
علل انتخاب تابلو استیل:
1 – استیل دارای مقاومت بالایی هستند و هنگام نصب ریسک آسیب دیدن آن پایین می باشد.
2 – ورقه هاس استیل دارای رنگ و جذابیت چشمگیری هستند.
3 – در برابر رطوبت و تغییرات جوی مقاوم هستند.
4 – می توان برای زیبایی بیشتر این آلیاژ می توان از پلکی استفاده کرد.
5 – به رنگ آمیزی نیازی ندارد.
6 – پاک کردن آن از گرد و غبار راحت می باشد.
7 – به مرور مات نمی شود
8 – با نورپردازی زیبایی و جلوه فوق العاده ای دارد.
فاکتورهای مهم در تخمین قیمت تابلو استیل:
1 – ابعاد کلی کار
2 – طرح مشتری
3 – قطر کار
4 – نوع موارد استفاده شده در ساخت تابلو

 تابلو نقشه جهان
نصب تابلو نقشه جهان:
این نوع از تابلوها بر روی دیوارهای گچی،ترمووود و کامپوزیت قابل نصب می باشد و حتی می توان نوری بک لینک در پشت آن نصب کرد. تابلوی نقش جهان با نور مخفی به صورت دیوارکوب نصب می شود و در نورپردازی این نوع از تابلوها از لامپ ال ای دی استفاده می شود که در زیر تابلوها نصب می شود.سیستم تغذیه ای که در بک لینک استفاده ی شود 12 ولت می باشد. همچنین آراپتور استفاده شده باعث میشود که برق شهر را به برق 12 ولت تبدیل کند که اینکار باعث میشود از سوختن آنها جلوگیری شود.که باعث می شود مصرف انرژی آن پایین باشد.حتی جهت راحتی برای مشتریان نور این نوع از تابلوها با ریموت کنترل قابل تنظیم می باشند. رنگ پس زمینه این تابلو بک تیره است و نوری که در بک آن می باشد باعث می شود حتی در روز هم بدرخشید.این نورها به رنگ های مختلف مثل آبی، سفید و یا آفتابی است. تابلو نقشه جهان بک لایت (نور مخفی) برای محیطهای اداری،کنفرانسها و …. بسیار مناسب می باشد و می تواند بازخور کار شما را چندین برابر کند.
تابلو نقشه جهان چوبی:
متریال این نوع تابلو چوب می باشد و نه تنها می توانید توسط آن اتاق کار یا خواب خود را تزیین نمایید بلکه می توانید آن را به عزیزانتان هدیه دهید.در این نوع از تابلوها نام پایتخت ها، کشورها و اقیانوسها درج شده است و به راحتی می توان آن را در تابلو نقشه جهان چوبی مشاهده کرد و مرزها و کشورها در آن حک شده است. این تابلوها با طرح سه بعدی که دارند به فضای دفتر کار و یا اتاق شما جانی تازه می بخشد و حس و حال فوق العاده ای را برایتان به ارمغان می آورد.شما هنگام خرید تابلو نقشه جهان میخ و کاتالوگ راهنما نیز دریافت کنید و به راحتی خودتان نصب این تابلو را انجام دهید.

کارشناسان ،طراحان و تیم متخصص شرکت هخامنش 24 ساعته حتی در ایام تعطیل به صورت رایگان آماده دادن مشاوره به شما مشتریان محترم می باشند و حتی شما می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *