تابلوی لاس وگاسی

تابلوی لاس وگاسی از تابلوهای حروف برجسته بشمار می رود که از جنس فلز تشکیل می شود و به تابلوی لامپی معروف می باشد. تابلوی لاس وگاس به خاطر جذابیت از طرفداران زیادی برخوردار می باشد و در شب دید بسیار زیبای دارد و کمک زیادی در جذب مشتری دارد و دید هر مخاطبی را به خود جذب می‌کند و تاثیر بسیار مفیدی در کسب و کار شما دارد و برای روشنایی و نورپردازی این نوع تابلو زیبا از لامپ های فلامینی و لامپ های ال ای دی استفاده می شود و این نوع لامپ ها مصرف بسیار کمی دارند.

تابلوسازی هخامنش یکی از معتبرترین شرکت ارائه دهنده ، با کیفیت ترین و با دوام ترین تابلوی لاس وگاسی در سراسر ایران می باشد

تابلوی برجسته لاس وگاسی برگرفته از تابلوهای شهر لاس وگاس شهر آمریکا می باشد که ورود جدیدی به صنعت تابلوسازی در ایران دارد و برای تابلوهای مغازه بیشترین کاربرد را دارد. ‌روش های ساخت این نوع تابلو به گونه ای است که با استفاده از دستگاه لیز فلز برش داده می شود و توسط دست استادکاران تابلوسازی ساخته می شود.

تابلو های حروف برجسته انواع مختلفی دارد و از تنوع بسیار بالایی برخوردار است.همچنین شرکت هخامنش تابلوهای بسیاری را طراحی میکند که میتوان ازآن ها بجای تابلوی لاس وگاسی استفاده و جذابیت شرکت و فروشگاه را حفظ کرد.

نمونه کارهای تابلوی لاس وگاسی