rahnamaaa
4
تابلو راهنما

تابلو راهنما

تابلوهای راهنما بدون نور برای راهنمای داخل مغازه ها ، رستوران ها ، دفاتر ، هتل ها ، درمانگاه ها و انواع فروشگاه های خرده فروشی و ساختمانهای عمومی مناسب است که تابلو نیازی به روشنایی ندارد. حروف غیر درخشان حجمی می و از جنس پلکسی گلاس و ورق استیل حک ، طراحی و نصب می شود. باشند.

جذب یک نگاه از تابلو راهنما های تبلیغاتی دارای چندین مزیت است: – مشتری می داند چه کالایی یا خدمتی را ارائه می دهید و چه زمانی به چه کسی نیاز دارد می داند که کجا شما را پیدا کند – فروشگاه ، دفتر یا خرده فروش شما با سایرین متفاوت است و بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه بیشتری را به خود جذب می کند.

تابلو راهنما جزو تابلو تبلیغاتی پر استفاده در ساختمان های اداری، بیمارستان ها، برج ها و سایر مکان ها میباشد که تابلو سازی هخامنش آماده خدمت رسانی و ساخت این نوع تابلو نیز میباشد.

گروه تابلوسازی هخامنش با بهره گیری از دانش مهندسین و طراحان با تجربه در زمینه تابلوسازی و تبلیغات محیطی و اجرای انواع حروف برجسته و جدیدترین متریال روز دنیا توانسته در صنعت تابلوسازی با صدها مشتریان ثابت همکاری و رزومه چشمگیری به عمل آورد.ما می توانیم با ارائه جدترین طراحی و برآوردها برای کارهای تبلیغاتی در فضای باز خود ، بسیار انعطاف پذیر باشیم . آیا شما با یک نماینده طراحی شخص ثالث ، از طرف یک مشتری کار می کنید، می خواهیمکه ما را به مفهوم خلاقانه برسانیم ، می توانیم سرویس تبلیغاتی کلاس اول را ارائه دهیم

صنعت تابلو سازی به شکل های مختلف می آید ؛ ما مزایای کسب و کار خود را از بهترین ظاهر تضمین می کنیم و در خیابان های بلند ایستادگی می کنیم تخصص ما بیش از تولید گرافیک است؛ ما فشارها و بودجه های زمان خود را به رسمیت می شناسیم ،خلاقیت و سبک را به شما نشان می دهیم. تخصص ما بیشتر از تولید و طراحی بوده زیرا با توجه به کار شما و بودجه شما یک تابلو خلاقانه برایتان انتخاب کرده و خواهیم ساخت.

نمونه کارهای راهنمای ادارات

برای مشاهده نمونه کار راهنمای ادارات در ابعاد بزرگتر بر روی تصاویر کلیک نمایید