تابلو نقشه جهان

تابلوی نقشه جهان پازلی

تابلوی نقشه جهان پازلی

در اینجا می خواهیم تابلو نقشه جهان پازلی را بهتر بشناسیم تا در انتخاب برای خرید این تابلو، کمک موثری کنیم. تابلوی نقشه جهان طرحی زیبا و مدرن به دفتر شما می دهد و باعث چشمگیر شدن محل کار شما می شود.این نقشه توسط لایه های چوب که دارای سطح برجسته هستند ساخته می شود و در داخل آن اسم کشورها به صورت برآمده کنده کاری شده است.

یکی از قابلیت هایی که می توان در تابلو نقشه جهان پازلی اشاره کرد این است که ،می توان نوشته های روی تابلو را به هر دو زبان فارسی و انگلیسی نوشت.این نقشه همچنین محل های مهم کشورها، اقیانوسها، پایتخت کشورها را نشان می دهد.با نقشه های سه بعدی چوبی نقش جهان حتی قادر خواهید بود که به کودکان خود مطالبی را درباره جهان یا د بدهید و هم به عنوان دکور برای خانه و محل کارتان انتخاب کنید . حتی زمانی که به مسافرت می خواهید بروید می توانید از این نقشه جهت افزایش دانش خود درباره دنیا استفاده کنید و به راحتی به خاطر بسپارید. در واقع با این نقشه شما کل دنیا را به راحتی در خانه و محل کار خود بیاورید و همچنین شما می توانید دنیا را به راحتی با نقشه های ما سیاحت کنید.

ویژگی های تابلو نقشه جهان پازلی

  • برای نوجوانان این نقشه یک سرگرمی جالب همراه با چالش هست .
  • برای جوانان یک دکور بسیار شیک که به آنها تعطیلات و مسافرت را یادآوری می کند
  • برای یک رئیس  سمبل بسیار شیک از قدرت و موفقیتها است.

در مجموع این نوع تابلو یک مرکز توجه از دکور داخلی منزل یا شرکت شما می باشد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از این نوع تابلو سازگار بودن با محیط زیست است.

همچنین این نقشه بهترین هدیه برای کسانی است که به علم جغرافیا علاقه دارند.علاوه بر این نصب آن به راحتی انجام  می شود و در واقع با دو یا سه ساعت کار می توان آن را نصب کرد بدون اینکه به دیوار آسیبی وارد کند.

شما می توانید این نقشه را با رنگ و سایزهای مختلف از شرکت تابلو سازی هخامنش سفارش دهید.تابلو سازی هخامنش با توجه به نوع سلیقه شما این نوع تابلو را برای منزل یا محل کار شما آماده می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *